Reklam Standı Nedir? Nerelerde Kullanılır?


Reklam Standı Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Reklam standı adından da anlayabileceğiniz gibi tanıtım yapmanız için kullanılan bir stanttır. Bu noktada farklı şekillerde sunulan reklam stantları vardır. Reklam stantlarının kullanım alanı çok geniştir. Bu yüzden farklı türler ile sizlere sunulmaktadır. Reklam stantları temel olarak ikiye ayrılmaktadır. Bunlardan birisi içerisine insanların geçtiği ve canlı olarak bir şeyler tanıttığı veya ikram ettiği stantlardır. Diğeri ise sadece reklam afişlerinin asılması için olan stant türüdür. Deva Plastik firmamız sizlere her türlü plastik stant üretimi yapmaktadır.

 

Reklam Stantları Nerede Kullanılmaktadır?

Daha önce de belirtiğimiz gibi bu ürünlerin kullanım alanı çok geniştir. Reklam stantları;

·         Oval stant veya kare stant formatında insanların içerisine girebileceği şekilde üretilebilmektedir. Bunlarda insanlar bir ürünün tanıtımını yapabilmekte veya ikramda bulunabilmektedir.

·        Broşür standı ile broşür veya afiş dağıtmak için kullanılabilmektedir. Özellikle seçim zamanlarında veya sivil toplum örgütlerinin çağrıları sırasında bu yöntem sıklıkla kullanılmaktadır.

·        Plastik havuz stant türü ise ürünlerin sergilenmesi amacı ile kullanılabilmektedir. Özellikle kozmetik mağazalarında oje gibi ürünlerin sergilenmesi için bu tür sıklıkla kullanılmaktadır.

Firmamız da sizlere her türlü stant türünde yardımcı olmakta ve ihtiyacınıza uygun bir stant üretimi yapmaktadır. Deva Plastik olarak bu alanda hizmet veren en köklü firmaların arasında yer almaktayız. Sizlerin ihtiyaçlarını en doğru şekilde belirlemekte ve uygun bir fiyat ile gidermekteyiz.

 

Reklam Stantları Fiyatları

Reklam stantlarının fiyatları büyük farklılık göstermektedir. Bu noktada fiyatı etkileyen unsurların başında tabii ki ne tür bir stant alacağınız gelmektedir. Firmamız sizlerin ihtiyacına göre en uygun fiyat teklifini yapmaktadır. İstediğiniz adete ve istediğiniz stant türüne göre firmamız fiyat teklifi sunmaktadır. Plastik stand üretimi dendiğinde akla gelen ilk firmalardan birisi Deva Plastik olmaktadır. Plastik malzeme üretimi konusunda ülkemizdeki sayılı firmadan birisidir. Bu noktada sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmakta ve müşteri memnuniyetini yükseltmek için çalışmaktadır. Sizlerin aldığı üründen memnun kalması ve hizmetleri sevmesi firmamız için her şeyden önce gelmektedir. Firmamız ile gerek ürünlerimiz hakkında bilgi almak gerekse de fiyat bilgisi almak için iletişime geçmeniz mümkündür.

 

 

 

 

Yorumlar (0)

Henüz onaylanmış yorum yok!
Yazıya ilk yorumu siz yazarak düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yazın